סיור מודרך ברומא

סיור קלאסי ברומא

רוצים לנסוע אחורה בזמן ולחזות בעבר המפואר של האימפריה הרומית? זה לגמרי אפשרי! פשוט בקרו ברומא באתרי התיירות הפופולריים עם מדריך סיורים מורשה ותוכלו לגלות על הקיסרים הרומיים – על הטרגדיות, אהבתם לבידור, ניצחונותיהם וכישלונותיהם, על סודותיהם והאגדות שמספרים עליהם. תזכו להיכרות עם כמה מן הדמויות הבולטות ביותר בהיסטוריה, כגון יוליוס קיסר, הקיסרים אוגוסטוס ונירון וכן הקיסרים הפלביאנים שבנו את הקולוסיאום.

לאחר ביקור מקיף בקולוסיאום, מבנה מרשים שיכול להכיל עד 60,000 אנשים, מומלץ להיכנס לפורום הרומי אשר היה במרכז העיר העתיקה רומא.

הפורום הרומי

צעידה לאורך “דרך סאקרה” תביא אתכם ללבו של הפורום הרומי שבו נשרפה גופתו של יוליוס קיסר, שם מארק אנתוני נתן את הנאום המפורסם שלו, ועוד ועוד אירועים מעניינים שהתרחשו במיקום זה.

לאחן מכן מומלץ לטפס עד גבעת פלטין. גבעה עמוסה במשמעות היסטורית. שם תשמעו על האגדה של רומולוס ורמוס והזאב-אישה, שעדיין מהווה כיום סמל לרומא. על הגבעה הזאת נוסדה רומא והמורשת המפוארת שלה נמשכה כאשר הקיסרים הרומיים בחרו לבנות עליה את ארמונותיהם.

סיור ברומא לוקח בד”כ כחצי יום. הסיור יכול להיות מותאם אישית – תוכלו לבחור לבקר בנקודות עניין אחרות ברומא כגון בזיליקת סנט קלמנטה, הפנתיאון, הוותיקן, או כל מקום שתבחרו.

סיורים בעברית ברומא

הידעתם שברומא ישנם מדריכי סיורים בעברית? סיורים בעברית ברומא מבוצעים לרוב על-ידי ישראלים שהשתקעו ברומא, ולאחר היכרות מעמיקה עם העיר החליטו להראות אותה לתיירים ישראליים בשפה פשוטה ומוכרת. דבר חשוב לעשות בעת בחירת מדריך טיולים הוא לוודא כי מדובר במדריך מורשה שכן ברומא הדרכת טיולים דורשת רישיון מהרשויות וחבל לכם להסתכן בביטול הסיור ברגע האחרון בגלל שלמדריך אין רישיון.