צפון איטליה: אגם גרדה

עבור רבים, האזור הצפוני של איטליה הוא האזור היפה ביותר של איטליה בכללותה. אזור זה כולל מספר רב של אגמים יפים, כולל האגמים של קומו, לוגאנו ומאגורה, הסמוכים לשווייץ. יתר על כן, באזור זה הן הערים היפות ביותר באיטליה, כמו ונציה, הממוקמת בצד המזרחי של המדינה, ורונה, כמו גם את בירת האופנה של מילאנו וטורינו הממוקם בצפון מערב איטליה. בנוסף, אזור זה מלא רכסי הרים מרהיבים, כגון דולומיטים עם נופים פראי, אתרי סקי, טיולים וטיפוס. באזור זה תוכלו למצוא מגוון של אטרקציות, אם אתם רוצים להתרשם מהאזור תוכלו לטייל בכפרים הציוריים ובעיירות המשתרעות לאורך כל החלק הצפוני של איטליה, שם תוכלו להירגע וליהנות מהיופי של האזור.

אגם גארדה – הפנינה של צפון איטליה

אחד האתרים היפים ביותר של צפון איטליה בחיפוש, הוא אגם גרדה. סביב האגם יש מספר ערים רומנטיות, המציעות מטבח איטלקי מעודן, גלידה טובה, וכמובן נקודות תצפית מפתיעות, אשר אתה יכול לראות את הנופים הפסטורליים ואת המים הכחולים של האגם. ליד אגם גרדה ישנם כמה כפרים המיועדים להכיל משפחות וזוגות. אתה יכול לשכור יחידת הנדל”ן במשך כמה ימים, להשאיר כמה טיולים באזור האגם. לדוגמה, אתה יכול לבקר באחת הערים הממוקמות סביב האגם שנקרא “Salò”, אשר אהב במיוחד על ידי מוסוליני. בנוסף, ניתן גם לבקר את העיר “מימון” יפה, אשר נקרא כי בגלל עצי לימון רבים הנמצאים בסביבתה. בעיר זו ניתן לשבת בבתי הקפה המשקיפים על האגם, ולצפות ברבורים צפים בשלווה ולהביט בהרים היפים המקיפים אותה. תוכלו למצוא ליד חוף הים, שבו אתה יכול לקנות מזכרות לשתות לאומי “limoncello”. עיר מרתקת נוספת שווה ביקור בעיר “סירמיונה”, אשר מושכת אליה תיירים רבים, הודות למצודה היפה נמצאת שם, והצבע היפה של המים המקיפים אותה. לטייל ברחבי העיר, שבה יש בתי קפה, מסעדות ומכוני גלידה גדולים, או אפילו נסיעה בסירה סביבו, ולהתפעל הווילות ההיסטוריות ואת הארמונות הקיימים שם.

תחבורה בצפון האזור של איטליה

בצפון איטליה חקור את מגוון האתרים, בין אם זה אגמים יפים, כמו אגם גרדה, ואם זה ההרים ואת העיר המרתקת. כדי לקבל מושג על כל אלה, תצטרך להשתמש בתחבורה המקומית, ואכן יש מספר אפשרויות הליכה באזור. ביניהם היא מסילת ברזל שתחבר את ערי ונציה, ורונה, מילאנו וטורינו, כמו גם קווי האוטובוס, וכמובן, אתה יכול לשכור מספר מכונת סוכנויות, ולעבור באופן עצמאי.

אטרקציות בסמוך לאגם גרדה

אחד המקומות המעניינים ביותר בצפון איטליה, הוא האזור של אגם גרדה, אשר מושך אליו תיירים רבים שבאים להתרשם הטבע היפה של האזור. אפשר, למשל, להגיע אל הרכבל על הר באלדו שנמצא סביב האגם. ברכבת ניתן לראות את אגם גרדה במלוא הדרו, ואת הערים הסובבות ואת השטחים הירוקים. יתר על כן, החלק העליון של מונטה Baldo, יש טיולים טבע נפלא, כמו גם עיצובים הקפטריה. בנוסף, אתה יכול גם להגיע לעיר העתיקה “Maltz’nsinh”, אשר על פסגת ההר, והוא מכיל כבישים קטנים רבים אשר מרוצף באבני ריצוף עגלגלות, ובתים ישנים, לימון ועצי פרי, צמחים ופרחים. העיר העתיקה והמבצר הישן הישן, שממנו ניתן לצפות בנופים עוצרי נשימה.